bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Nilüfer Kahvaltı Mekanları 2023 Fiyat Listesi

Bursa Nilüfer Kahvaltı Mekanları

FOTOGRAF

 

Bursa, Nilüfer'de bulunan ve Bursa Nilüfer kahvaltı mekanları dendiğinde akla gelen kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik. Yazının ilerleyen kısımlarında, bahsi geçen birbirinden güzel ve eşsiz mekanlar hakkında detaylı bilgiyi, kampanya bilgilerini, fiyatlandırma ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.

 

1-) Sonset Özlüce Kahvaltı

Sonset Özlüce Et Restoran, profesyonel ustalar eşliğinde hazırlanan en güzel ızgara et lezzetlerini ve en keyifli serpme kahvaltıları misafirlerine sunmaktadır. 200 kişilik kapasitesi ile geniş bir müşteri ağırlama potansiyeli sunan bu mekan, enfes kahvaltının yanında romantik akşam yemekleri, doğum günü etkinlikleri ve alkollü canlı müzikleri ile de kendini ön plana çıkarıyor. Bursa Nilüfer kahvaltı mekanları arıyorsanız, kesinlikle bir şans vermelisiniz.

Fiyat Aralığı: ₺₺₺

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 406. Sk. 35/B, 16120 Nilüfer/Bursa - (0224) 238 35 39

 

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

 

 

2-) Mavi Rota

Mavi Rota Balık Restaurant sezonun farklı lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor. Balık tutkunlarının uğrak mekanı olan Mavi Rota’da balık çorbası, sezonun zengin balık çeşitleri, salata çeşitleri, soğuk/sıcak mezeler, ara sıcaklar ile tatlı çeşitleri bulunmakta. Balığın yanında mükellef bir serpme kahvaltıyla da sizlere hizmet vermektedir. Mekan, Ata Bulvarı’ndaki yeni yerinde kendinizi denizin derinliklerinde hissettiren mimari dekorunda da açık mutfak olarak hizmet vermekte; temizlik, kaliteli hizmet, lezzetli ürün anlayışını devam ettirmektedir. 

Fiyat Aralığı: ₺₺

Adres: Ataevler, Ata Blv No: 35, 16060 Nilüfer/Bursa - (0224) 242 55 99

 

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

 

 

3-) Kent Kafe Kahvaltı

Hüdavendigar Parkı içerisinde bulunan göl kenarında kafe, restaurant ve kahvaltı lezzetlerini sizlerle buluşturan Kent Kafe, serpme kahvaltı konusunda oldukça iddialı. Uygun fiyatı ve dolu dolu kahvaltı menüsüyle gününüze başlamak için eşsiz bir mekan. Doğanın içinde, kapalı ve açık alanında 15 çeşit serpme kahvaltısını mutlaka denemelisiniz. Kahvaltı mekanı sizleri serpme kahvaltı, tabak kahvaltı, göl bisikleti, etkinlik ve kutlamalar gibi hizmetler için de bekliyor.

 

Fiyat Aralığı: ₺₺
Adres: Hüdavendigar, 16090 Odunluk/Bursa - (0532) 015 58 95

 

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz. Etkinlik takvimlerine de buradan ulaşabilirsiniz.