bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

En Güzel Bursa Düğün Salonları ve Düğün Fiyatları

Düğün Salonları Fiyat Detayları

Düğün salonları fiyat detayları düğün salonlarının Bursa'daki fiyatları, hafta içi  500 kişilik bir düğün fiyatı 1.500 TL 'den başlıyor. Ortalama 4.000 - 7.000 TL arasında normal bir düğün için bütçe planlayabilirsiniz. Düğünün içeriğine göre bu rakam 14.000 TL'ye kadar çıkıyor.

Düğün fiyat detayları düğün salonlarının hizmetlerinde ikramlar, düğün pastası, sınırsız içecek, düğün videosu çekimi, orkestra, süsleme, hostes, barkovizyon, gelin damat klibi, sahne, ışık, ses sistemleri mevcut. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatın yemeğin beyaz et yada kırmızı et seçeneğine göre 20.000 TL'ye kadar çıkıyor.

Bu araştırma sonucunda sizlere Bursa'daki düğün salonları arasından öne çıkanlardan bazılarını seçtik. Sağlıklı fiyat ve hizmetler için düğün salonlarından telefonla fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taç Mahal Düğün Salonu

Taç Mahal Düğün Salonu, Osmangazi’nin merkezinde, düğün salonlarının balo seçenekleri arasında yer alıyor. Fiyata, konsepte ve davetli sayısına göre seçebileceğiniz yemekli yada yemeksiz organizasyonlarındaki titizliği ve çalışanlarının güler yüzüyle 5 yıldızlı bir otelden farkı olmayan bir mekan.

Sarper Düğün Salonu

Yemekli düğün salonları arasında olan Sarper Düğün Salonu kategorisinde önde gelen popüler mekanlardandır. Osmangazi Demirtaş Paşa mahallesinde hizmet veren Sarper Düğün Salonu, sektöre getirdiği hizmet standardıyla hayli ilgi çekiyor. Yemek menüleri, kokteyl menüleri ve kına menüleri ile her talebe özel hizmet sunan mekanda bütçenize uygun bir seçenek mutlaka bulursunuz.