bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Bursa Düğün Salonu Fiyatları

Bursa düğün salonu fiyatları ortalama fiyatları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için seçtiğimiz düğün salonu ve düğün salonu fiyatları önerilerine mutlaka göz atın.
Düğün salonlarında Bursa fiyatları, hafta sonu yaklaşık 400-500 kişilik bir akşam düğünü için alınan rakamlara göre 8.000 TL'den başlıyor. 8.000-30.000 TL arasında yoğunlaşıyor.

Düğün salonu paketlerinde ikramlar, sınırsız içecek, düğün pastası, nikah masası, düğün videosu çekimi, orkestra, organizasyon ve süsleme, karşılama, hostes, barkovizyon, aile fotoğrafları, gelin damat klibi, gelin yolu, sahne, ışık, ses ve müzik sistemleri mevcut. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatın yükseldiğini 40.000 TL'lere yaklaştığını unutmamalısınız.
Sizin için Bursa düğün salonları arasından bazılarını detaylı bir şekilde sizlere tanıtıyoruz. Hatırlatmakta fayda var en doğru sonucu düğün salonlarından mail yoluyla fiyat teklifi isteyebilir veya detaylı bilgi için telefonla arayarak en güncel bilgileri alırsınız.

 

    

 

Moda Davet Özlüce Mekan Özellikleri

Moda Davet Özlüce, farklı salon seçeneklerini beraberinde sunuyor. Mars Salon, 300 - 400 davetliyi ağırlayabilen yüksek tavanı, açılabilen cam balkonu ve şehir manzarası bulunuyor. Mars teras alanı da sunuyor.

Kaliteli davetler için Venüs Salon daha çok tercih ediliyor. 750 - 1000 kişilik davetli kapasitesi ve büyük bir pist alanı bulunuyor. Ayrıca bu salondan geçiş yapılabilen bahçe manzarasına sahip bir de Venüs teras bulunuyor. Venüs teras 200 - 300 kişilik düğünleri için tercih ediliyor.

Düğün salonu doğa, şehir ve dere manzarasına sahip olmasıyla oldukça ilgi görüyor. Konuk sayınıza uygun davet alanını tercih edebiliyorsunuz. Mekan büyük ve butik her etkinliğe uygun alanı bünyesinde barındırıyor.

Moda Davet Özlüce Düğün Salonu Fiyatları

Düğün salonunun fiyatlarına bakıldığında yemekli ve yemeksiz olmak üzere farklı fiyat seçenekleri bulunuyor. Mekan, yemeksiz düğün paketi başlangıç fiyatı hafta sonu 10000 TL'den fazla, yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta içi için 7500 - 10000 TL arasında değişiyor. Yemekli düğünlerde ise kişi başı fiyat hafta sonu ve hafta içi 50 - 80 TL miktarında belirleniyor.

Daha detaylı bilgi için ‘’Fiyat teklifi al’’ butonunu kullanabilirsiniz. ‘’Ücretsiz teklif al’’ formu ile size özel fırsatları öğrenebilirsiniz. Bursapanorama.com danışmanlarıyla iletişime geçerek her türlü konu için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

    

 

SALON KARLITEPE Mekan Özellikleri

Salon Karlıtepe salon düğünü için hazırlanan ve dekorasyonu ile mükemmel bir ambiyans yakalayan mekan üç farklı salon seçeneği ile (500 - 750) kişi arasında misafir ağırlayabiliyor.

Mekan kolonsuz özelliğe sahip. Şehir merkezindeki bu salona ulaşım son derece kolay bir şekilde sağlanıyor. Mekan aynı zamanda yüksek tavan özelliğine sahip olup tavanları LED ışıklarla süslendiği için güzel bir ambiyans yakalıyor. Mekandaki güler yüzlü ve tecrübeli ekip yardım etmek için sizlerin yanında oluyor.

Salon Karlıtepe Düğün & Organizasyon Fiyatları

Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta sonu için 12.000 TL'den başlıyorken, hafta sonu yemeksiz paket başlangıç fiyatı 8.500 TL’den başlıyor. Aynı zamanda hafta sonu ve hafta içi minimum yemekli fiyatları 50 - 80 TL’den başlıyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için bursapanorama.com müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

 

 

    

 

YILDIRIM DÜĞÜN SARAYI - 0224 322 2205

Yıldırım Düğün Sarayı Bursa, Zümrüt ve Yakut Salonlarımızda düğün, nişan, sünnet, doğum günü partileri, okul mezuniyet baloları, yemekli yemeksiz iş toplantıları ve kısacası tüm törenleriniz için profesyonel, içten ve samimi ekibimizle sizleri ağırlamaktan kıvanç duyarız.

 

Yetkili Kişi : Behçet ALTIN
Bölge – Ulaşım : Yeni Karaman metro istasyonuna yürüme mesafesinde (100 metre)  Osmangazi – Bursa

Kapasite:

Kapalı alan kapasite : 500 - 750 kişi
Kokteyl kapasitesi : 500 kişi
Yemekli kapasitesi : 500 kişi

Organizasyon Türleri

Düğünler
Kına Geceleri
Sünnet Düğünleri
Mevlid
Toplantı
Baby Shower
Mezuniyet Töreni

Toplu Ulaşım :

Osmangazi konumundaki Yıldırım Düğün Sarayı konumuna toplu taşıma ile aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Yıldırım Düğün Sarayı yakınından geçen güzergahları var

Otobüs : 14/F, 14/L, 14/L-2, 43/HB, 8/L, B/41-B, B/41-C, B/7
Metro : 1

Yıldırım Düğün Sarayı Düğün ve Organizasyon Fiyatları

Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta sonu için 8.000 TL'den başlıyorken, hafta sonu yemeksiz paket başlangıç fiyatı 10.000 TL’den başlıyor. 

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için bursapanorama.com'la iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.