bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Bursa Romantik Yemek Restoranları ve Menü Fiyatları

En romantik akşam yemeği için restaurant arıyorsan, senin için listelediğimiz en seçkin restoranlar seni bekliyor. Restoran yemek menü fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın restoranlar nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin. Ayrıca evlilik yıldönümü nerede kutlanır, en güzel akşam yemeği nerede yenir gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz restoranlar listesi burada.

Filtreye Dön

Restoranlar Sonuçları

Daha Fazlası

Bursa'nın Seçkin Restaurantları

Bu lezzet dünyası şehrin en güzel yemeklerini tatmak için Bursa ilinin Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerindeki birbirinden şık Bursa restaurantları sitemiz üzerinden aktif olarak görüntülenebilmektedir. Bursa, Türkiye'nin diğer nadide şehirlerinde olduğu gibi, yemek kültürü ve çeşitleri açısından oldukça zengin bir şehirdir.  Bunun haricinde, restaurantlarda bulunan o güne ya da o aya özel kampanyalara ulaşmak için sitemizi takibe almalısınız. 

Sitemize internet üzerinden bağlandığınızda ilk olarak yapmanız gereken sitemize üye olmaktır. Bu şekilde Bursa restaurantları hakkındaki kampanyalardan mail ve sms yolu ile haberdar olabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra ise hem zevkinize hemde isteklerinize uygun restaurantları, sitemiz size otomatik olarak sunacaktır.

Sitemizde Mevcut Bulunan Restaurantlar:

Sitemiz üzerinden isterseniz yemek istediğiniz yemek türüne göre, isterseniz de istediğiniz restaurant şekline göre Bursa restaurantları listeleyebilir ve dilediğiniz restaurant hakkında detaylı bilgileri alıp, gerekli olursa rezervasyon yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan restaurantlar gelince; kahvaltı, balık, ızgara, steak-house, ocakbaşı, iftar, pide-kebap, et mangal, meyhaneler, a la carte, döner restaurantları ve ev yemekleri servis eden restaurantlar sitemizde aktif olarak mevcuttur. Bunların haricinde, eğer karar vermekte zorlanıyorsanız, sitemiz sizlere hangi organizasyon için yemek yiyecekseniz, buna özel olarak rastaurantları da listelemektedir. Bunun için yapmanız gereken oldukça kolaydır.

Dilerseniz, siteye girip kullanıcı girişi yapabilir ya da dilerseniz direk sitemiz üzerinde bulunan hangi restaurant sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu sekmede açılan restaurant çeşitleri ise; romantik yemek, alkollü restaurant, maç, canlı müzik- fasıl, organizasyon ve evlilik teklifi restaurantları olarak listelenmektedir.