bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Nikah Salonları ve Fiyatları

Nikahtan düğün yapmak için en seçkin nikah salonları arıyorsan, senin için listelediğimiz en iyi nikah salonları nikah töreni için seni bekliyor. Nikah mekanları ve nikah ikramları fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın nikah salonları nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.

Filtreye Dön

Nikah Salonları Sonuçları

Daha Fazlası

Bursa'nın Nezih Nikah Salonları

Düğün sezonunun açılması yaklaşırken çiftlerde nikah salonları belirleme telaşı başladı. Sezonun açılmasına yakın hafta sonları tamamiyle rezerve edilen salonlarda uygun tarih ve mekân araması erken başlıyor. Bursa’da nikâh merasimi yapacak çiftlere farklı ortamlarda ve varyasyonlarda hizmet sunan mekânlar bulunuyor.

Kapalı Nikah Salonları

Düğün merasimlerinin kapalı ortamda olmasını isteyen çiftler kapalı nikah salonları için talepte bulunuyorlar. Bu alanda; Seyran Sultan, Bey Konağı, Çırağan Club, Sarper ve Karlıtepe düğün salonları ön plana çıkıyor. 650 ile 1500 arasında davetli ağırlama kapasitesine sahip bu yerler havadar ve ferah ortamlarıyla hoş saatler geçirilmesini sağlıyor.

Açık Nikah Salonları

Açık havada bulutların altında nikâhlanmak isteyenler kır ve bahçe ortamlarını tercih ediyorlar. Bu alanda; Hanedan, Nazende Garden, Atlıspor Kulübü, Botanik, Mor Çilek, Ernur Wedding Garden, Akasya, Oksijen ve Kasaba Organizasyon göze çarpıyorlar.

Havuzbaşı Nikah Salonları

Havuzbaşının sakin ve nezih havasını davetlilerle birlikte yaşamak isteyen çiftler havuzbaşında düğünlerini yapıyorlar. Mekânın kısıtlı olması nedeniyle misafir sayısı diğer salonlara göre daha düşüktür.

Yemekli organizasyonlar kişi başı 10 lira 80 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Mekan fiyatlarıysa hafta içi ve hafta sonu olarak değişiyor. Çiftlerin en uygun fiyattan mekan belirlemek için acele etmeleri gerekiyor.