bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Osmanlı Düğün Sarayı

Hakkında

Osmanlı Düğün Sarayı

Osmanlı düğün sarayı Bursa, nerede nasıl gidilir. Panoramik park, bahçe ve dağ manzarası ile muhteşem bir atmosfere sahip, yüksek tavanlı geniş mekanı ile ferah ve elit bir ortam sunan Osmanlı Düğün Salonu tüm özel etkinliklerinizde misafirlerinizi ağırlamak isteyebileceğiniz özel bir adres. Otoparkı, vale hizmeti engelli girişi gibi incelikli detaylara sahip verdiği kaliteli hizmet ile doğru seçim olduğunu her aşamada kanıtlayan adreste düzenlemek istediğiniz etkinlikleriniz için önceden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Fiyat Aralığı :

  • Düğün organizasyonu :
  • Düğün yemek menüsü :

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite :   kişi
  • Açık alan kapasite : kişi
  • Kokteyl kapasitesi :                kişi
  • Yemekli kapasitesi :              kişi
  • Otopark araç kapasitesi:     araç

Organizasyon Standart Hizmetleri – İkramlar – Kahvaltı Menü İçeriği :

Mekan, Konum Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, bahçe manzaralı, panoramik şehir manzaralı, dağ manzaralı, deniz manzaralı,
  • Davet Alanı: Açık ve kapalı alan, Açılır kapanır tavan, bahçe, çim alan, havuzbaşı, şehir merkezinde

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Bölge – Ulaşım : İnegöl – Bursa

Yetkili Kişi :

 

Firma Hakkında

Osmanlı Sarayı gücünü inşaat sektöründeki çeyrek asırlık tecrübesiyle SELİMOĞLU SEKA İNŞAAT`tan almaktadır. Bunun yanında SEKA YAPI MARKET, CEPHEM İNEGÖL, SEKA PİMAPEN Firmalarındaki tecrübe ve gücümüzü OSMANLI SARAYI`nda kullanacağız.

Osmanlı Sarayımız;

1000 Kişi Oturma Kapasiteli
Klima, havalandırma ve jenaratör sistemi
Otopark
Her türlü yemekli ve yemeksiz Düğünler ve toplantılara verilir (Parti, dernek, okul aile birliği, oda, şirket)
Müşteri isteğine göre her türlü menü yapılır.
Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle "Osmanlı Sarayı " farkını hissedeceksiniz.
Farklılığımızı ortaya koyan en belirgin özelliği seyir terasımızın olması. Bir canlı yayın stüdyosunu aratmayacak özellikteki ses ışık ve görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren Osmanlı Sarayı, Düğün salonu konseptin den uzak ve otel şıklığında dekoruyla,İnegöl düğün salonları'nın incisi “Osmanlı Sarayı” düğün salonu Sizde bu keyfi bizimle yaşamaya hazırmısınız?

Değerlendirme KAYDET

Konfor
Servis
Fiyat
Lokasyon
Kalite
Temizlik
Puanınız

Yorumunuz

Yorumlar - 0