bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Moda Davet Özlüce

Fotoğraf Galerisi

Video Klipler

Moda Davet Özlüce
Moda Davet Bursa

Hakkında

Moda Davet Özlüce

Moda Davet Özlüce 'de aradığınız pek çok hizmeti burada bulabilirsiniz. Sadece Düğün, Nişan, Kına organizasyonları yanında doğum günü kutlaması, bebek mevlüdü gibi bütün önemli günlerinizde heyecanınızı paylaşmaya hazırız. Ayrıca Moda Davet Business olarak iş dünyasının rekabetçi ortamında size konforlu bir itibar sunuyoruz. İş dünyasında da yanınızdayız. 5000 m2’lik kullanım alanımız, göz kamaştıran iç dizaynımız, her biri uluslararası 5 yıldızlı işletmelerde tecrübelenmiş güçlü yönetim kadromuz, İtalyan işi full otomasyonlu ses ve görüntü sistemlerimiz, 5000 kişiye hizmet verebilecek kapasitede ve Haccp Hijyen standartlarındaki mutfağımız, 7 farklı bölümde kullanılabilen çok amaçlı salonlarımız, katlar arası ulaşım kolaylığı sağlayan asansörlerimiz, 200 araçlık otoparkımız ve tüm alt yapısı ile akıllı bina teknolojisine sahip tesisimiz DEĞİL!

Mekan Detayları

Yetkili : Hakan Çevik

Bölge – Ulaşım : Özlüce - Nilüfer - Bursa

Kapasite:

Venüs Salon kapasite : 1.000 kişi

Mars Salon kapasite : 1.000 kişi

Otopark araç kapasitesi : 200 araç

Hizmetlerimiz:

Yemekli Düğünler

Kına, Nişan, Sünnet

Özel Etkinlik ve Kutlamalar

Mezuniyet Balosu

Nikah Törenleri

Toplantılar

Toplu Ulaşım :

Nilüfer ilçesindeki MODA DAVET ÖZLÜCE konumuna aşağıdaki toplu taşıma hatlarının MODA DAVET ÖZLÜCE yakınından geçen güzergahları var

Otobüs : 6/E, B/24, B/35-K, H/3
Metro : 2

 

Moda Davet Özlüce Düğün Salonları

Nezih bir ilçe olan Nilüfer Özlüce'de bulunan mekanımız ile düğün ve davet sektöründe hizmet veriyoruz. Moda Davet Özlüce Düğün Salonu olarak yıllar içerisinde çok sayıda organizasyona ev sahipliği yaptık ve şehrin en moda düğünlerine imza attık. Tüm altyapısı akıllı bina teknolojisiyle inşa edilen mekanımızda, 5 yıldızlı işletmelerde tecrübe kazanmış uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz.

Moda Davet Özlüce Davet Alanları
Tesisimiz 5.000 metrekarelik bir kullanıma alanına sahip. Her mevsim organizasyon düzenleyebildiğimiz açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Farklı dekor ve kapasitelere sahip alternatiflerimizden bir tanesi Mars Salon. Yaklaşık 300-400 kişiyi ağırlayabildiğimiz salonumuz yüksek tavanlı şık bir alan. Burada tamamen açılabilen cam balkonlu ve şehir manzaralı Mars Teras isimli geniş bir terasımız var.

Daha büyük çapta davetler için tercih edilebilecek davet alanımız ise Venüs Salon. 750 ila 1.000 kişilik kapasitesi, büyük pisti ve ferah bir atmosferi var. Bu salondan geçiş yapılabilen, harika bir bahçe manzarasına sahip bir de Venüs Terasımız mevcut. Üzeri açık olan terasımız 200-300 kişilik yaz ve ilkbahar düğünleri için oldukça elverişli.

Mars ve Venüs teraslarımız salondaki düğün esnasında kullanılabildiği gibi ayrı birer davet alanı olarak da değerlendirilebiliyor. Teraslarda küçük çaplı davetler verebiliyor, düğün öncesi ayakta nikah seremonileri de düzenleyebiliyoruz. Salonlarımızda İtalyan marka tam otomasyonlu görüntü ve ses sistemleri bulunuyor. Tesisimizdeki çocuk oyun alanları ve lobilerin yanı sıra salonların kendilerine ait gelin ve damat odaları mevcut.

Moda Davet Salon Dekorasyon
Moda Davet'in salonlarımızın kendilerine has modern dekorasyonları. Venüs salonumuz mavi ve beyaz kombinasyonu, Mars salonumuz ise altın sarısı rengi ile dizayn edildi. Oturma düzenlerini yuvarlak masalar ve uygun renkte napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz. Konsepte uygun renklerde; masa örtüleri, çiçekler, suplalar, şamdan ve vazolar kullanarak salonları süslüyoruz.

Moda Davet Düğün Hizmetleri
Farklı salonlarımızın şık konseptleri ilginizi çektiyse tecrübeli ekibimizle size hayal ettiğiniz gibi bir düğün planlayabiliriz. Moda Davet Özlüce telefon ve adres bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Bizi hemen şu anda arayarak fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi veya salonu ziyaret etmek için randevu alabilirsiniz. Yandaki formu eksiksiz şekilde doldurarak da organizasyon sorumlularımızla iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirme KAYDET

Konfor
Servis
Fiyat
Lokasyon
Kalite
Temizlik
Puanınız

Yorumunuz

Yorumlar - 1

Nilüfer'in kaliteli ve lüks düğün davet mekanlarından Moda Davet Özlüce. Mekan ve eğlence açısından istenileni verdi.

Vitrindekiler