bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Hakkında

Karya Davet

Karya Davet Bursa,

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Düğün organizasyonu : Hafta Sonu:  TL  -  Hafta içi :  TL
  • Düğün yemek menüsü :   TL

Kapasite:

  • Açık ve kapalı alan kapasite :  kişilik
  • Yemekli kapasitesi :  kişilik
  • Otopark araç kapasitesi :  araç

Mekan, Konum Özellikleri :

  • Manzara : Şehir Manzaralı
  • Davet Alanı: 

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Özlüce

Yetkili Kişi : 

Karya Davet

2016 yılından itibaren iç ve dış mimari çalışmalarını sürdürdüğümüz tesisimiz, 18 şubat 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz açılış organizasyonu ile siz değerli Bursa halkının hizmetine sunulacaktır.

Sektördeki tecrübemizden gelen farkımızı misafirlerimize en özel günlerinde hissettireceğimiz için mutluyuz. Sektördeki tüm yeni trendleri bünyesinde bulundurması ve daima yeni fikirlere hizmet edebilecek donanımda olması sebebiyle Karya Davet sizlere hayallerinizin ötesinde organizasyonlar, davetler ve düğünler hazırlayacak...

Bursa’nın nezih bir bölgesinde, ulaşımın çok kolay olduğu bir lokasyonda bulunan tesisimiz, görkemli ve şık görüntüsüyle de misafirlerine kendilerini özel hissettirecek ve keyif verecek bir şekilde tasarlandı.

Misafirlerimize özel tasarladığımız tesisimizde sizlere bir ilki de sunacağız. Kır nikahı konseptini botanik olarak hazırlanmış şık şehir manzarası gören verandamızda sizlere yaşatacağız. 5 yıldızlı otel konforunu kır nikahı konsepti ile birleştirdik ve hayallerinizin ötesinde unutulmaz davetler düzenlemek için hazırız.

Profesyonel kadromuz eşliğindeki ihtiyacınız olan tüm hizmetlerimizle, hayalinizdeki organizasyonlara güven dolu imzamızı Karya Davet tesisimizde atıyoruz.

Özel anlarınızı deneyimli ekibimizle en profesyonel şekilde planlamak ve hayallerinizin ötesinde organizasyonlar için size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Değerlendirme KAYDET

Konfor
Servis
Fiyat
Lokasyon
Kalite
Temizlik
Puanınız

Yorumunuz

Yorumlar - 0