bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Fotoğraf Galerisi

Hakkında

Salon İpek

Salon İpek Bursa, 2000 yılından buyana sürekli yenilenen 1000 kişi kapasiteli, ulaşımı kolay, otopark sorunu olmayan, (Hacivat metro durağı yanı) işletme ruhsatına sahip olan salonumuzda; muhteşem ekibimizle, düğün, sünnet, nişan, kına gecesi - özel günler ve sohbetli cemiyetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız...

Mekan Detayları

Bölge – Ulaşım : Yıldırım – Bursa
Yetkili Kişi : Hakan Çevik

Kapasite:

Kapalı alan kapasite :750 - 1.000 kişi
Yemekli kapasitesi : 750 - 1.000 kişi
Otopark araç kapasitesi: 200 araç 

Organizasyon Hizmetleri :

Kuaför
Kamera Çekimi (sınırsız)
Fotoraf Çekimi (sınırsız)
Kapı Fotoğrafı
Araç Süsleme
Hostes
Organizasyon Şefi
Müzik
İkramlar, Yaş pasta ve meşrubat
Görsel Şovlar
Slayt Gösterisi
Otopark

Hizmet verilen organizasyon türleri :

Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Toplu Ulaşım :

Yıldırım bölgesindeki Salon İpek adresine aşağıdaki toplu taşıma hatları İpek Düğün Salonu'nun yakınından geçiyor

Otobüs: 1/K, 91, D/4-A, D/5
Metro: 2

 

İpek Düğün Salonu

İpek Düğün Salonu Yıldırım Hacıvat'ta açıldığı günden bu yana birçok düğün, nişan, kına gibi özel gün davetlerine ev sahipliği yaptı. Övgülere layık görülmemizde profesyonel kadromuzun kaliteli hizmet sunmak için harcadığı emek yadsınamaz. Son teknoloji ekipmanlarımız, geniş davet alanlarımız, çalışma prensiplerimiz bizi başarıya sürükleyen unsurlar.

Bursa’daki düğün salonları arasında 22 yıllık sektör deneyimimizle hizmet vermeye devam ederken tecrübelerimizi günümüz trendlerine ayak uydurabileceğimiz biçimlerde ortaya koyuyor, çiftlerimize hayallerindeki düğünü yaşatmayı başarıyoruz. A’dan Z’ye bütün düğün hizmetlerine fazla çaba sarf etmeden sahip olmak salonumuzda mümkün. Mekanımıza dair aklınıza takılan konularda detaylı bilgi almak için sayfamızdaki telefon numaraları ve mail adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yandaki “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!” butonundan da yardım alabilirsiniz.

Davet Alanları
Bursa İpek Düğün Salonu fazla konuğun davet edileceği düğün organizasyonlarında bir numaralı kapalı mekan tercihi olabilir. Salonumuz 1.000 kişilik kapasitesiyle rahat edeceğiniz bir oturma alanının ve geniş bir pistin sahibi. Şehir merkezindeki salonumuzun yüksek tavanı aydınlık bir alanda, ferah atmosferde bulunmak açısından konuklarımıza avantaj sağlıyor. Ara ara salonumuzdan balkonumuza çıkarak ufak molalar verebilirsiniz.

Dekorasyon
Klasik ve modern dekorasyonumuzla çiftlerimiz için ferah aynı zamanda zarif bir alan tasarımı hazırlıyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimiz, lacivert örtülü yuvarlak masalarımızla oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Masalarımızın süslemesi için gümüş suplalar, gümüş abajur şamdanları tercih ediyoruz. Beyaz oval desenli gelin yolu sütunlarımız çiçek demetleriyle renklendiriyor. Sahnemize çiftlerimiz için beyaz kapitone sandalye, bordo çiçeklerle canlandırılan saten örtülü nikah masamız bulunuyor.

Hizmetler
Salonumuzun aşçıları yemekli davetler için zengin menüler hazırlarken, organizasyon sorumlularımız düğününüz için gerekli eşyaların temin edilmesinden oturma düzeninin planlanmasına kadar tüm hazırlıkları yakından takip ediyor. Dilerseniz sizin seçiminiz olan mekanımız dışından organizasyon ve catering firmalarıyla çalışmanız da sorun teşkil etmiyor. 1.000 araç kapasiteli otoparkımızı görünce konuklarımız derin bir nefes alıyor ve araçlarını valelerimize teslim ederek salonumuza huzurlu bir giriş yapıyor.

 

Değerlendirme KAYDET

Konfor
Servis
Fiyat
Lokasyon
Kalite
Temizlik
Puanınız

Yorumunuz

Yorumlar - 0

Vitrindekiler

Değerlendirme - 2 Kişi

4,17
Konfor
4,00
Servis
4,00
Fiyat
5,00
Lokasyon
4,00
Kalite
4,00
Temizlik
4,00