bimekan.com.tr
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL

Güzellik Merkezleri ve Fiyatları

En iyi cilt bakımı, lazer epilasyon ve estetik bakımları için en seçkin güzellik merkezi arıyorsan, senin için listelediğimiz güzellik merkezleri seni bekliyor. Güzellik vücut bakım fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın güzellik salonları nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.

Filtreye Dön

Güzellik Merkezleri Sonuçları

Daha Fazlası

Güzellik Salonları

Evlenecek çiftlerin düğün günü için en büyük sorunlarından biri uygun güzellik salonunu bulunmasıdır. Bu salon kına ve düğün günü gelin ve ailesi için tüm hazırlıkların yapılacağı tam donanımlı mekan olmalıdır. Bütçeye uygun salonlar genelde tercih edilir.

Düğün ve Kınada Gelinin Hazırlığı

Güzellik salonları hem kuaför hem de diğer ihtiyaçlar için hizmet veren salonlardır. Gelinin ve damadın ailesindeki kadınların güzellik ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Bu da tam donanımlı bir güzellik salonunda yapılır. Gelinin o gece güzel görünmesi önemlidir.

Bunun için işinin ehli kuaförler ve eğitimli güzellik uzmanları tercih edilmelidir. Saç yapımı ve makyaj önemlidir. Gelinin manikür ve pedikür bakımı da yapılır. Bunun için tüm cihazların sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

Usta Ellerde Güzellik

Güzellik salonları tüm bu endişeleri giderecek beceriye sahip olmalıdır. Kişilerin beğenisi zordur. Özellikle kına ve düğün günü saç ve makyajın usta eller tarafından yapılmalı gerekir. Salonun hijyen ve temizlik kurallarına uyması gerekir.

Buna dikkat edilmelidir. Temiz bir salon titiz çalışılan iş demektir. Kına ve düğün hazırlığı için kuaförden gün alınır. Güzellik salonları gelinin salona girişinden çıkışına kadar titizlikle çalışır. Saçları yıkanır. kurutulur ve gelinin istediği ve gelinliğe uyan modelde saç yapılır.

Makyaj yapılır ve gelin gelinliğini giymek üzere gelin odasına geçer. Daha sonra gelinin saçı tamamlanır ve makyajda son rötuşlar yapılarak gelin düğün için hazırlanır. Eğer kına olacaksa kına kıyafeti giydirilir.